ZPFP – fotografia

Strona internetowa poświęcona fotografii przyrodniczej. Powstała na zamówienie Okręgu Pomorskiego Polskiego Związku Fotografów Przyrody. Projekt obejmował stworzenie całego serwisu www całkowicie od nowa. Począwszy od opracowania dostarczonych treści i tekstów, poprzez badania UX, dobór zdjęć, projekt graficzny, wdrożenie na docelowym serwerze i szkolenie dla administratorów. Istotnym elementem było dobre dopasowanie strony do urządzeń mobilnych, tak aby zachować walory fotografii i przekazu.
Strona powstała w ciągu 2 tygodni od dostarczenia materiałów. Jest jedną z najlepszych wizualnie i estetycznie stron całego Związku i wszystkich jego oddziałów w Polsce. Największym wyzwaniem przy realizacji projektu było odpowiednie podanie graficzne zdjęć fotografów należących do związku. Te zachwycające prace są bowiem sercem tej strony.

KlientZPFP - Okręgo Pomorsko-KujawskiZakresZamówienie obejmowało całościową realizację serwisu od pomysły przez projekt do wdrożenia nowej strony internetowej w wersji RWD (Responsive Web Design).Rok2015Linkzpfp-opk.pl

+48 58 380 32 00 | biuro@espace.biz.pl